OPEN D’ANDORRA DE BTT INFANTIL 2019

OPEN D’ANDORRA DE BTT INFANTIL 2019

16/11/2019, 00:11 / 0 comentari(s)

AQUETS DISSABTE DIA 22 DE JUNY EL SPRINT CLUB ANDORRA ORGANITZA LA SEGONA CURSA DEL OPEN D'ANDORRA DE BTT INFANTIL 2019 , A NATURLANDIA A COTA 2000. LA CURSA ES FARA AL BOCS DE NATURLANDIA I DEPENENT DE LA CATEGORIA ES FARANT VOLTES A UN CIRCUIT DE 500MTS I 1,5 KM .

LA CURSA ESTAR OBERTA A TOTS ESL NENS I NENES DE 4 A 14 ANYS, LES INSCRIPCIONS ES PODEN FER A TREVES DE LA PAGINA WEB DE WWW.TOPCRONO.NET O EL MATEIX DIA DE LA PROVA, UNA HORA ABANS A LA SORTIDA.

DESPRES DE LA DISPUTA DE LA PRIMERA PROVA A ENGOLASTERS AMB UNA PARTICVIPACIO DE 40 CORREDORS LES CLASSIFICACIONS ESTAN AIXI ;

OPEN D’ANDORRA DE BTT INFANTIL 2019

Classificaciò

Pre-Benjamins                               Punts                       

1e. Sam Turne                     ACA     50              

2n. Jan Gacia                      ACA     45               

3e. Pep Melsio                     SCA     42                   

Benjamins                                              

1e. Bernat Melsio                ACA     50              

2n. Lluc Gacia                     SCA     45               

3e. Marti Ariño                     SCA     42

4t. Roger Sanz                    SCA     40

5e. David Fernandes         SCA     30

6e. Biel Minguillon             SCA     38

Principiants                                               

1e. Ruben Mendez             ACA     50                       

2n. Roger Delgado             SCA     45                

3e. Max Black                      SCA     42  

4t. Roger cabanillas           ACA    40

5e. Valenti Gelabert            ACA     39                        

Alevins                                                          

1e. Jan Regada                   ACA     50                 

2n. Eric Turne                      ACA     45                

3e. Arnau Postigo               SCA     42

4t. Luis M. Rodrigues         SCA     40   

Alevins- Femeni  

1a. Ines Fernandez            SCA     50

Infantil                        

1e. Roger Turne                  ACA     50                 

2n. Adria Regada                ACA     45                        

3e. Marc Delgado                SCA     42

4t. Jan Saludes                   ACA     40

5e. Marc Rucarols               ACA     39

6e. Unai Fernandez           SCA     38 

Infantil- Femeni

1a. Candela Alvarez                        50